ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 4 червня 2019
м. Київ

У київських айтішників з'явилося нове місце для комфортної роботи

Інтер'єр Palo Alto
Великим аутсорс і продуктовим IT-компаніям, як правило, складно комфортно розміщувати свої постійно зростаючі команди чисельністю 300 і навіть 500 чоловік. Їм потрібен окремий простір, де вони зможуть формувати свою культуру і налагоджувати внутрішні процеси.
У 10 хвилинах ходьби від станцій метро Політехнічний інститут і Лук'янівська, на вулиці Старокиївській, з'явився новий бізнес-центр Palo Alto - розвинена технологічна екосистема площею 5120 квадратних метрів. Зручне розташування всередині міської інфраструктури, а також близькість до станцій метро дозволяють швидко дістатися до офісу з будь-якого району Києва.

Місія бізнес-центру полягає в тому, щоб допомагати українським аутсорс і продуктовим компаніям розвиватися в комфортних умовах на благо економіки країни, збільшуючи глобальну частку IT-рішень з України.

Поруч з Palo Alto знаходяться два найкращих українських університетів з підготовки IT-фахівців: НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і факультет інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка. Це дозволить студентам проходити практику або працювати в прогресивних компаніях, успішно поєднуючи з навчанням.

Найчастіше у IT-компаній невеликий вибір офісів: це або дорогі бізнес-центри класу А із закритим паркуванням, салонами краси і ресторанами, або класи В, С - з великими площами для оренди, гнучкими умовами, але без інфраструктури і з далеко не кращим місцерозташуванням. В Palo Alto вдалося поєднати комфорт, гнучкість, креативність і створити концепт, який вигідно виділяється на тлі конкурентів.

Автори проекту - команда Alterra Group. Компанія займається комплексним обслуговуванням комерційної нерухомості в Києві і Дніпрі з 2015 року.
У багатьох бізнес-центрах адміністрація не дозволяє робити ремонти в корпоративному стилі. В Palo Alto, навпаки, дають повну свободу. Офіси здаються готовими для майбутніх ремонтів. Великі вікна і стелі заввишки 6 метрів дають можливість реалізувати будь-який дизайн інтер'єру і побудувати дворівневі офіси.

На території комплексу буде зона барбекю і кінотеатр під відкритим небом для переглядів фільмів і виступів спікерів.

Вихід на ринок нового концептуального бізнес-центру вимагало не тільки добре продуманих архітектурних та інженерних рішень, а й привабливої «упаковки», яка зможе зацікавити потрібну аудиторію. Розробкою фірмового стилю, сайту і стратегії комунікації займалося брендингове агентство Pink Lions.
Ще до повноцінного запуску об'єкту команда Palo Alto отримала багато позитивних відгуків про концепцію та її реалізацію від представників IT-індустрії.
Джерело:
https://ain.ua/
Візуальний стиль Palo Alto
Андрій Бондар, співзасновник і дизайн-лідер агентства Pink Lions: «Ми вирішили відійти від звичних для комерційної нерухомості стриманих кольорів. Замість цього запропонували візуальне рішення, яке виглядає солідно, сучасно і має емоційне забарвлення за рахунок знаку і яскравих кольорів. Створили єдину систему, яка добре працює у всіх каналах та проявах».
Сергій Онищенко, Business Development Manager стартапу GEO Protocol: «Мені подобається ідея Palo Alto і цілісний підхід до проекту. Видно, що вкладено чимало сил. Зараз на ринку офісної нерухомості не так багато пропозицій для великих IT-компаній, тому Palo Alto з'явився дуже вчасно. На території бізнес-центру комфортно перебувати і, я думаю, майбутні резиденти будуть приїжджати туди з задоволенням».
Вікторія Ковальчук, CEO компанії Alterra Group і бізнес-центру Palo Alto: «Зараз ми ведемо переговори з представниками кількох українських і зарубіжних компаній. Головними критеріями при вибору офісу є вартість квадратного метра, безпека, можливість орендувати велику площу, інфраструктура і зручне розташування. Також важливий фактор - нетворкінг. У резидентів повинна бути можливість налагоджувати ділові зв'язки і обмінюватися досвідом. Про все це ми подбали, створюючи Palo Alto».